Ryze česká kapela WARNING VISION lokalizující dříve svou zkušebnu  v srdci historií opředeného městečka Vyškov rozpoutává na české scéně neklid, tentokrát v něm ale nemají prsty Napoleonovy neshody, ale hard and heavy uragán podpořený českými texty v podání nezaměnitelného hlasu ohnivé zpívající divošky Marcely Paul , dnes však již zkoušející ve Zlíně . 

Banda posbíraná ze všech koutů Moravy nabízí nezaměnitelnou kombinaci klasického hard and heavy  v neotřelém a moderním podání, které vás vezme na drkotavou cestu tématy mezilidských vztahů blízké každému z nás. 

Jména tvořící pevné jádro kapely nejsou hudbě znalému i méně znalému neznámá: Hanz (kytara, zpěv, ex REGON , SÁRA , THE FINGERS , MOTORBAND/  a Dušan (baskytara , ex GANG ALIEN , FOXY LADY ) se potkávali na společném hraní svých minulých kapel a po delší době byl Dušan pozván na hraní ve vzniklých Warning Vision na zkušebnu v Brně, kde při dlouhých pozkouškových procházkách na Špilaz špekulovali o vlastních nápadech. Bicmena Luďka / ex FLASHBACK , MOTORBAND /Hans znal již od mládí , kdy pak spolu učinkovali v jiné české stálici MOTORBAND , kde Luděk ale neseděl za bicími , ale stál v čele kapely jako frontman . Za bicími se Luděk osvědčil i u naší i za velkou louží úspěšnou superstar Gábinou Gunčíkovou. Klávesák Lukáš úročí v melodických nádeších WARNING VISION své zkušenosti ze studia na konzervatoři a jediná dáma Marcela v této pětici se pustila do spolupráce s nejtvrdším jménem v tomto výčtu – s EMA a VIVIAN / ex ARGEMA /  . 

Moraváci ostřílení z českých rockových i popových legendárních formací mají na kontě debutovou desku „Soudný Den“, kterou slavnostně pokřtili pomyslní kmotři desky VERONIKA ŽILKOVÁ, PEPA HOLOMÁČ (ex-ARGEMA)  a LEOŠ HANNIG. Našlapanou fošnu WARNING VISIONpodporují dvěma zdařilými videoklipy, a to goticky laděným vizuálem k eponymní skladbě s chytlavým nápěvem a k tvrdé ač příjemně melodické písni „Nezhasínej“. Na kontě má kapela slušnou koncertní praxi, kterou podporují organizováním vlastního festivalu Warning fest, který se ve své letní i podzimní verzi těší vysoké účasti metalových fans.

https://www.warningvision.cz