Než kapela našla směr, kterým nyní směřuje, prošla několika změnami. Stejně tak se měnila i autorská tvorba. Od poměrně tvrdých začátků ovlivněných převážně metalovými a hard rockovými kapelami, se dopracovala k modernímu klasickému rocku. 
Snažíme se oslovit nejen melodickou a chytlavou hudbou, ale především také obsahem textů. 

  Nejzásadnější byl pro kapelu rok 2015. Po několika marných pokusech znovu rozběhnout kapelu, začali věci nabírat na obrátkách. K zakládajícím členům Jirkovi a Antonínovi se přidali Rudolf Herman (baskytara) a Matěj Hataš (kytara). 
 Do naší koncertní šňůry 2016 postupně přibývají další zastávky a repertoár rozšiřujeme závratným tempem. Na tvorbě kapely se nejzásadněji podílí zakládající členové Jiří Cartman Černý a jeho bratr Antonín Hóňa Matyásko. Aniž bychom chtěli sklouznout k nějakým klišé, inspirací jsou především osobní životy a zkušenosti.


   Píše se rok 2017 a kapela zažívá nejproduktivnější období své existence. Jako předskokan odehrajeme V NBK koncert s MIG 21, dále odehrajeme dalších 25 koncertů v rámci Nevěřím v lásku TOUR. Výsledkem všeho je vytvoření debutového alba nahrané v pražském studiu Eleven. Zde pod vedením majitele a budoucího kamaráda a zanedlouho nového člena Martina Cibulky, vzniká to naše první!!! Nahrávalo se dlouho a padlo hodně lahví a pizz! Prostě vše klapalo jak mělo. Díky tomu všemu jsme se rozrostli. Byl jím Jan Panky Vacek. Jiří tak přenechal kytaru jemu a mohl se, tak naplno věnovat zpěvu a publiku! 


   Rok 2018 byl rozjetý jak vlak, co víkend to víkend v trapu! Vyhlídky na velká podia i menší akce byly nekonečný! Dodávka se stala našim druhým domovem, to i Kd Loučeň! Tím započal náš nejhektičtejší rok. Na přelomu roku 2017/2018 jsme zažili neúspěch naší Tour a byli jsme nuceni rušit koncerty. Byla to prostě zkušenost, i když negativní, ale dobrá. Po pár  zkouškách a odehrání několika koncertů v tomto roce, kapelu opouští zakládající člen TONDA MATYÁSKO. Bylo to hektický a nic moc! Ale prostě to nastalo. Chvilku trvalo, než byl stav kompletní a našla se chybějící tepna. Byl v hledáčku a nakonec kývnul, náš dlouholetý kamarád a pan herec David Kořen s jeho SONOR rodinou, zapadnul jak prdel na hrnec. Nebylo to jednoduchý. Nastalo období, kdy jsme se museli, všichni během jednoho měsíce sehrát a vyrazit rovnou na největší festival existence kapely na  The Legends rock fest v Hořicích. Bylo to dokonalý!  Následovalo spousta koncertů a léto se blížilo ke konci. Vyrazili jsme vůbec poprvé na zahraniční akci. Cílem byl festival Friškofest v obci Abrahám. Výlet to byl … yeah. 


  Rokem 2019 jsme propluli dost rychle, ladili jsme aranžmá, odkoncertovali pár fesťáků a nakonec vše završili čtyřmi akustickými koncerty.  

Přelom roku 2019/2020 jsme nahráli jednu dost povedenou věc… ještě ji ladíme a chystáme i videoklip, ale to až na jaře 2020. Teď nás čeká další rok a kroky kupředu,


Už kráčíme…Razz, dva, tři